Diskusia o podnikaní na Ekonomickej univerzite

26. apríla 2017 diskutoval Martin Vlachynský z INESS so študentami Ekonomickej univerzity. Podujatie s názvom Podnikanie na Slovensku organizovala Monika Olejárová pod záštitou Sokratovho inštitútu.

Diskusia o podnikaní na Ekonomickej univerzite

Diskusie sa zúčastnilo 21 študentov so záujmom o slovenské podnikateľské prostredie. Účastníci si mohli vypočuť informácie o najväčších prekážkach pre podnikanie a tiež možnosti ich riešenia v budúcnosti. Napriek mnohým nedostatkom prevažne inštitucionálneho charakteru, existuje niekoľko riešení pre lepšie a jednoduchšie podnikateľské prostredie. Diskusia zaujala viacero účastníkov, z ktorých niektorí sami plánujú rozbehnúť vlastné podnikanie v budúcnosti.

 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards