Pozvánka na tretie Ekonomické reči

Stav eurozóny, banky, peniaze - témy, na ktoré ste sa vždy chceli rozprávať, no nemali ste s kým?

Pozvánka na tretie Ekonomické reči

3. mája 2017 o 19:00 ťa pozývame do Zámockého pivovaru na tretie Ekonomické reči, tentokrát zamerané na problematiku peňazí a finančného systému. Na tvoje otázky bude odpovedať Juraj Karpiš z INESS, autor bestselleru Zlé peniaze.

Hoci sa dnes hovorí o prekonaní finančnej krízy, jej dôsledky sú stále cíteľné. Aká je situácia v krajinách ako je Grécko či Španielsko? Ako súvisí tvorba peňazí so vznikom kríz? Prežije euro? Ako ovplyvňujú zlé peniaze náš každodenný život?

Zober kamošov a príďte na jedno do Zámockého pivovaru, dozviete sa viac o tom, prečo vznikajú krízy a čo robiť, aby sme boli voči nim menej zraniteľní.

Vstup je voľný. FB udalosť nájdete tu.

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards