Pozvánka na Free Market Roadshow 2018

Free Market Road Show je séria konferencií a panelových diskusií, ktorá cestuje naprieč celou Európou - od Škandinávie po Čiernu Horu, od Španielska po Ukrajinu. Pod taktovkou INESS a Austrian Economics Center zavíta 14. mája 2018 opäť do Bratislavy. 

Pozvánka na Free Market Roadshow 2018

Free Market Road Show 2018 predstaví dva hlavné panely so zameraním:

1. Hodnoty, viac hodnôt!
Témy ako férovosť, životné prostredie, rovnosť, sloboda, inovácie, solidarita alebo inklúzia sú častokrát odbyté ako samozrejmé, s pozitívnym obsahom o ktorom netreba diskutovať. Free Market Road Show 2018 chce aj pomocou kontroverzných argumentov ponúknuť základ pre "tretiu cestu".

2. Poľnohospodárstvo ako politický zajatec
Poľnohospodárstvo patrí medzi absolútne priority európskeho rozpočtu. Agrodotácie sa na Slovensku rátajú na stovky miliónov ročne. Výsledky zaostávajú - slovenskí poľnohospodári produkujú nízku pridanú hodnotu, slovenské potraviny majú problém konkurovať zahraničným, slovenská pôda je posiata monokultúrami, lesy ubúdajú rýchlym tempom. Pozrieme sa na problém nie uplakaným okom, ale okom podnikateľským. Viac infomrácií získate na webe: http://iness.sk/fmrs/

Vstup na konferenciu je bezplatný, avšak podmienený registráciou tu. 

Pridajte sa aj na FB podujatie. 

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards