Pozvánka na Ekonomické reči #14

Pred desiatimi rokmi vypukla ekonomická kríza, ktorá zasiahla celý svet. Čo sa vtedy zmenilo a hrozí nám čoskoro ďalšia kríza? 

Pozvánka na Ekonomické reči #14

INESS pripravuje neuveriteľné 14. vydanie Ekonomických rečí. Zároveň posledné reči v tomto roku organizujeme v priestoroch novootvorenej Paralelnej Polis v Bratislave, už 28.11. o 19:00 hod. Diskutovať s vami budú Juraj Karpiš z INESS a bývalý viceguvernér NBS Ján Tóth.

Okrem vašich otázok budeme diskutovať aj o tom či sme sa z poslednej krízy niečo naučili, v akom stave je bankový sektor dnes, či hrozí ďalšia kríza a či prežije euro. 

Zober kamošov a pridajte sa na kus reči do výnimočných priestorov Paralelnej Polis. Vstup je voľný, s možnosťou platenej rezervácie miesta tu: https://paralelnapolis.sk/listky/

Pridajte sa na FB podujatie. 

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS je nezávislé, neštátne a nepolitické občianske združenie. Všetky naše aktivity sú financované z grantov, 2% daňovej asignácie, vlastnej činnosti a darov fyzických a právnických osôb. Naše fungovanie, rozsah a kvalita výstupov, teda vo veľkej miere závisí aj od Vašej štedrosti.
Naše
ocenenia
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards