Pozvánka: Rozpočet pre rok 2014 a dlhová brzda

Radovan Ďurana z INESS bude dňa 21.11.2013 súčasťou panelovej diskusie Rozpočet pre rok 2014 a dlhová brzda, ktorú organizuje Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika.

Pozvánka: Rozpočet pre rok 2014 a dlhová brzda

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika v spolupráci s týždenníkom .týždeň si Vás dovoľujú pozvať na ďalší konzervatívny klub Rozpočet pre rok 2014 a dlhová brzda

Kedy? štvrtok 21. november 2013 od 17.00 hod.

Kde? Pálffyho palác, Zámocká ul. 47, Bratislava (lokalizácia podľa mapy tu)

Záujem o účasť na podujatí potvrďte najneskôr v termíne do štvrtka 21. novembra 2013 do 12.00 hod. prostredníctvom prihlasovacieho formulára, ktorý je dostupný tu. Vo formulári uveďte svoje meno a priezvisko, ako aj e-mailovú adresu.

V prípade naplnenia kapacity sály (miest určených pre širšiu verejnosť), usporiadateľ si vyhradzuje právo neakceptovať prihlášku. Akceptovanie alebo zamietnutie prihlášky bude potvrdené zaslaním e-mailu.

Účastníci prihlásením zároveň vyjadrujú súhlas s vyhotovením a verejným použitím a zverejnením obrazových a zvukových záznamov z akcie organizátorom a vyjadrujú súhlas s účasťou na takých záznamoch.

Panelisti:

Anton Marcinčin | poradca ministra financií

Ivan Šramko | predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť

Radovan Ďurana | analytik INESS

Peter Gonda | riaditeľ KI

Moderuje:

Lukáš Krivošík | redaktor týždenníka .týždeň

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards