Liberty camp 2013

Pozývame Vás na 7. ročník Liberty campu, ktorý sa uskutoční v dňoch 23. júna - 29. júna 2013 vo Vrútkach.

Liberty camp 2013
Liberty camp je 5 dňové vzdelávacie podujatie bohaté na prednášky a diskusie. Ich spoločným menovateľom nie sú len súčasné problémy vyspelého sveta, vysoké verejné dlhy a kríza eura, ale aj význam slobody v živote jednotlivca a spoločnosti. Skúmať ju budeme nielen z ekonomického ale aj z právneho, morálneho a filozofického pohľadu.
 
Diskutovať budeme na zaujímavé témy: Je intelektuálne vlastníctvo skutočne vlastníctvom? Dôjde k rozpadu Eurozóny? Čo chýba v učebniciach ekonomických škôl? Čo sa musí zmeniť, aby trh mohol byť označený za voľný?
 
Čo je však dôležité, celé podujatie je v anglickom jazyku. Skúsení zahraniční lektori vedú prednášky a diskusie tak, aby zaujali nielen obsahom, ale umožnili účastníkom aj zlepšiť ich jazykové schopnosti. A nejde len o prednášky. Minulý rok sme mali účastníkov z 8 krajín sveta.
 
Viac informácii získate v priloženom letáku alebo na http://www.iness.sk/lec/, kde sa môžete zaregistrovať v online formulári.
 
Budeme radi, ak túto informáciu prepošlete známym, ktorých by mohla zaujať.
 
 
 
 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards