Nový Market Finesse 3/2012

Aktuálne marcové číslo mesačníka Market Finesse, ktorý vydáva INESS, si môžete vo formáte .pdf stiahnuť tu.

Nový Market Finesse 3/2012

Marcové číslo mesačníka Market Finesse narástlo na rekordných 17 strán. Ako vždy sa v ňom venujeme domácej aj európskej scéne. Sú to tradičné témy, ako rozpočtové šetrenie, odvody, či minimálna mzda, ale napríklad aj olympijské hry a vládna dohoda s U.S. Steel. Všimli sme si aj znižovanie daní v Dánsku, rozdelenie bohatstva v Únii a samozrejme cyperskú krízu. Nechýbajú tradičné rubriky Porovnanie, Cena Štátu, Výdavok, Pro a Anti market. Pokračujeme aj v dvoch nových Plytvanie a Vláda schválila.

Napriek chladnému marcu bol INESS aktívny aj účasťou na mnohých prednáškach a diskusiách, z ktorých nájdete reportáže na konci Market Finesse.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards