Pozvánka na tretie Ekonomické reči

Stav eurozóny, banky, peniaze - témy, na ktoré ste sa vždy chceli rozprávať, no nemali ste s kým?

Pozvánka na tretie Ekonomické reči

3. mája 2017 o 19:00 ťa pozývame do Zámockého pivovaru na tretie Ekonomické reči, tentokrát zamerané na problematiku peňazí a finančného systému. Na tvoje otázky bude odpovedať Juraj Karpiš z INESS, autor bestselleru Zlé peniaze.

Hoci sa dnes hovorí o prekonaní finančnej krízy, jej dôsledky sú stále cíteľné. Aká je situácia v krajinách ako je Grécko či Španielsko? Ako súvisí tvorba peňazí so vznikom kríz? Prežije euro? Ako ovplyvňujú zlé peniaze náš každodenný život?

Zober kamošov a príďte na jedno do Zámockého pivovaru, dozviete sa viac o tom, prečo vznikajú krízy a čo robiť, aby sme boli voči nim menej zraniteľní.

Vstup je voľný. FB udalosť nájdete tu.

Ekonomické reči sú pravidelné podujatia pre fanúšikov ekonomických debát. Každé stretnutie - nová téma, nový hosť a diskusia v neformálnej atmosfére.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards