Plánovacie stretnutie FMRS

Richard Ďurana z INESS sa zúčastnil na Briefing meetingu k budúcoročnej medzinárodnej konferencii Free Market Road Show, ktorý zorganizoval patrón podujatia, rakúsky Austrian Economics Center vo Viedni dňa 28.11. 2016.

Plánovacie stretnutie FMRS

Viac ako 40 zástupcov akademickej obce a think tankov z celej Európy plánovalo časový harmonogram, program, či rečníkov budúcoročnej tour, ktorá sa uskutoční od 16. marca do 23. mája v 47 hlavných, resp. veľkých mestách Európy a Kaukazu. Do Bratislavy zavíta Free Market Road Show 28. apríla 2016. Opäť pre vás pripravujeme skvelých zahraničných a domácich rečníkov. Rezervujte si tento dátum!

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards