Pozvánka na konferenciu Konkurencieschopnosť

Dovoľujeme si Vás pozvať na medzinárodnú konferenciu Konkurencieschopnosť, slovo bez obsahu?, ktorá sa uskutoční v stredu 25. novembra od 13:00 v Hoteli Saffron, Bratislava.

Pozvánka na konferenciu Konkurencieschopnosť

Ako rečníci sa predstavia ekonomickí experti z Británie, Dánska, či Grécka, ale aj zástupcovia všetkých väčších politických strán na Slovensku, ktorí budú prezentovať a obhajovať svoje volebné plány na zlepšenie konkurencieschopnosti slovenskej ekonomiky. Budeme sa pýtať na vymožiteľnosť práva, či ako spraviť zo Slovenska technologického lídra. Diskusia publika s panelistami má v programe konferencie dôležité miesto, aj Vaše otázky nám pomôžu dozvedieť sa viac.

Vstup je zadarmo, avšak pre obmedzenú kapacitu je potrebná registrácia na stránke http://iness.sk/compete, kde nájdete aj prehľad rečníkov a bližší program. Zabezpečené je aj simultánne tlmočenie. Registrácia je otvorená do piatku 20.11.2015.
Konferenciu organizujú INESS, Nadácia Friedrich Naumann Stiftung a European Liberal Forum. Partnermi sú ITAS a RÚZ, mediálnymi partnermi portál Aktuality a Denník N.

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards