INESS na Liberty Fund konferencii vo Viedni

V dňoch 14-15. júna sa v priestoroch viedenského Austrian Economics Center uskutočnila konferencia The Liberty Fund Conference pre vybraných 40 zástupcov think tankov a univerzít z Európy a USA.

INESS na Liberty Fund konferencii vo Viedni

Za INESS sa na nej zúčastnil Richard Ďurana. Témami konferencie, na ktorej sa diskutovalo o vopred stanovenej literatúre, boli predovšetkým podnikatelia, ich spoločenská úloha a problémy, ktorým čelia; a štát sociálneho blahobytu a jeho (ne)udržateľnosť a pokrivené motivácie, ktoré na trhu vytvára.

Po konferencii nasledoval debriefing ku konferenčnej tour The 2015 Free Market Road Show, v rámci ktorej rovnomennú konferenciu na Slovensku organizoval INESS.

Zábery z podujatia:

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards