Na konferencii v Bratislave vystúpi cisárova vnučka aj vlastník LEO Express (Aktuality.sk)

Portál Aktuality.sk informoval 74.2015 o podujatí Free Market Road Show, ktoré spoluorganizoval INESS.

Na konferencii v Bratislave vystúpi cisárova vnučka aj vlastník LEO Express (Aktuality.sk)

Za zamrznutým ekonomickým rastom v Európe stoja aj strádajúci podnikatelia. Ako uvoľniť podnikateľskú energiu? Ako zmeniť stagnáciu na rast, vo firme aj v hospodárstve?

Na tieto otázky budú hľadať odpovede účastníci medzinárodnej putovnej konferencie Free Market Road Show. Tá sa behom 5 týždňov zastaví v 35 metropolách Európy a Kaukazu, pričom v utorok 14. apríla 2015 zavíta aj do Bratislavy.

Organizátorom slovenského zastavenia je INESS - Inštitút ekonomických a spoločenských analýz v spolupráci s viedenským Austrian Economics Center. V dvoch paneloch vystúpi desiatka rečníkov. Medzi nimi napríklad aj Gabriela von Habsburg (vnučka posledného rakúskeho cisára a posledného maďarského kráľa Karola I., bývalá veľvyslankyňa Gruzínska v Nemecku), Ivana Molnárová (šéfka portálu Profesia.sk), Leoš Novotný (CEO a majiteľ súkromného vlakového dopravcu LEO Express), profesor Erich Weede z Universität Bonn (člen Mont Pelerin Society), profesor Ekkart Zimmermann z Dresden University of Technology, Juraj Karpiš z INESS a ďalší.

Aktuality.sk, 7.4.2015

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards