KNIHA OD INESS: POKROK BEZ POVOLENIA

Po štyroch rokoch od vydania bestselleru Zlé peniaze prichádza nová kniha Pokrok bez povolenia: Ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet od Róberta Chovanculiaka. Kniha je v skratke o strete digitálnych technológií 21. storočia so svetom kamenných inštitúcií 20. storočia. Ak patríte medzi ľudí, ktorých fascinujú technológie a ich vplyv na spoločnosť, tak ste na správnej adrese.

https://pokrokbezpovolenia.sk/

 

KNIHA OD INESS: POKROK BEZ POVOLENIA

Prispieť na kampaň môžete tu: https://www.startlab.sk/pokrokbezpovolenia 

V knihe sa dozviete:

  • prečo Uber nekonkuruje ani tak taxikárom ako ministerstvu dopravy,
  • ako crowdfunding dokáže financovať aj rôzne verejné služby,
  • akých detektívov zamestnáva PayPal,
  • ako sa každý z vás môže stať voľnočasovým sudcom na internete,
  • prečo chceli štáty zakázať eBay
  • ako je možné zabezpečiť právo a poriadok v internetovej anarchii
  • ako súkromné regulácie prekonávajú štátne regulácie aj v oblastiach, kde by ste to nečakali

 

Ak chcete vedieť viac, neváhajte a teraz hneď si vyberte niektorú z odmien a podporte tak vydanie novej knihy.

V prípade, že sa nám s vašou pomocou podarí vyzbierať 3000 eur, tak vydáme peknú čiernobielu knihu s mäkkou väzbou a profesionálnymi ilustráciami od CUBE to CUBE.

Ak sa nám podarí vyzbierať 4 500 eur, do knihy pridáme farby a dáme ju vytlačiť v tvrdej väzbe, aby vydržala hodiny vášho listovania.

Ak vyzbierame 6 500 eur, dáme spracovať viac ilustrácií a ako bonus pošleme knihu všetkým poslancom a poslankyniam Národnej rady SR, aby zistili, prečo je dôležité nebrániť pokroku vyžadovaním zbytočných povolení.

Ďakujeme Vám pekne za Vašu pomoc

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards