Krajské kolo Ekonomickej olympiády v Nitre

5.2.2018 sa konalo prvé krajské kolo Ekonomickej olympiády 2017/2018

Krajské kolo Ekonomickej olympiády v Nitre

Študenti s najlepšími vedomosťami z ekonómie a financií z Nitrianskeho kraja, ktorí sa osvedčili v školskom kole súťaže, sa zúčastnili krajského kola v priestoroch Fakulty ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Podujatie otvorila Monika Olejárová, riaditeľka Ekonomickej olympiády. Predstavila inštitút INESS a v krátkosti zhrnula výsledky školského kola súťaže, ktorého sa zúčastnilo viac ako 4000 stredoškolákov z celého Slovenska. Študentom a sprevádzajúcim pedagógom predstavila možnosti štúdia na univerzite prodekanka Fakulty ekonomiky a manažmentu doc. Ing. Natália Turčeková, PhD. Krajského kola súťaže sa zúčastnilo 38 študentov z celkového počtu 207, ktorí absolvovali školské kolo v Nitrianskom kraji.  

 

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards