4liberty.eu v Tbilisi

Richard Ďurana a Martin Vlachynský z INESS sa zúčastnili na pravidelnom stretnutí protrhových think tankov zo strednej a východnej Európy a pobaltských krajín, ktoré organizuje Nadácia Friedricha Naumanna.

4liberty.eu v Tbilisi

Stretnutie networku 4liberty.eu sa uskutočnilo v dňoch 16-18. 10.2014 v gruzínskom Tbilisi. Na toto stretnutie boli prizvaní aj zástupcovia think tankov z Ukrajiny a Gruzínska. Cieľom podujatia bolo nielen sumarizovať aktivity realizované od posledného marcového stretnutia v Budapešti, ale aj diskutovať budúce spoločné projekty, rozvíjať stratégie na zviditeľnenie siete ako aj účinnejšie ovplyvňovať dianie na nadnárodnej úrovni.

Niekoľko záberov z podujatia:

INESS is an independent, non-governmental and non-political civic association. All of our activities are financed by grants, 2% tax allocation, own activities and donations from individuals and legal entities. Thus, our operation, scope and quality of outputs, largely depends on your generosity.
Our
awards
Zlatý klinec Nadácia Orange Templeton Freedom Award Dorian & Antony Fisher Venture Grants Golden Umbrella Think Tanks Awards